Moj dan u budućnosti – film

Osmaši nam odlaze te u traženju svog identiteta sve više razmišljaju o svojoj budućnosti i budućim zanimanjima. Na nastavi Hrvatskog jezika radili su mjesečni projekt Moj dan u budućnosti – film. Zadatak im je bio napraviti petominutni film o tome  gdje se vide za 15 godina, gdje žive, gdje rade, koje su škole završili, jesu li sretni, koje su ciljeve ostvarili.

Veoma su se potrudili i povezali teorijsko znanje o scenariju, knjizi snimanja, filmskoj ekipi i montaži u kreativan, duhovit i maštovit video. Time su pokazali kako se najbolje uči kroz praktičan rad i suradničko učenje. Kako vide sebe u budućnosti možete pogledati u videu:

Video su napravili Karlo Grubačević, Pavel Sokolović, Borna Tadić i Juraj Vešligaj, učenici 8.c razreda.

Voditeljica: Katarina Colarić, prof.